وزیر ورزش در خواب مصنوعی است

با اعلام فرهادیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، وزیر ورزش و جوانان به علت شدت مصدومیت در خواب مصنوعی به سر می برد.

وزیر ورزش در خواب مصنوعی است
به گزارش تپش 3:

نزدیک به 48 ساعت از سانحه سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان می گذرد و همچنان اخبار زیادی در خصوص وضعیت حمید سجادی شنیده می شود. طبق آخرین اخبار شب گذشته با اصرار خانواده سجادی، او از کرمان به تهران منتقل شده و در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های تهران بستری است. البته وزیر ورزش ممنوع الملاقات شده تا روند درمانی او با آرامش بیشتری دنبال شود.

آرش فرهادیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها در گفتگو با ایرنا در خصوص آخرین وضعیت وزیر ورزش می گوید: "با تمهیداتی که در نظر گرفته شد وی به همراه محسن معتمدکیا و روحانی از تیم تشریفات شب گذشته به تهران منتقل شدند و در حال حاضر در یکی از مراکز درمانی تهران مشغول مداوا هستند. البته به دلیل شدت صدمات، وزیر ورزش در خواب مصنوعی است تا روند درمان به خوبی طی شود و از مردم و ملت شریف ایران درخواست داریم تا همچنان با دعای خیر خود خادمان ورزش ایران را حمایت کنند تا انشالله هر چه زودتر به کانون گرم خانواده و جامعه ورزش باز گردند."

امروز علیرضا دبیر ، رییس فدراسیون کشتی نیز در مصاحبه خود اعلام کرده بود سطح هوشیاری سجادی متغیر است و مردم باید برای او دعا کنند.

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب