امیر عابدزاده به ایران می‌آید اما نه پرسپولیس!/ مقصد بعدی بچه عقاب کجاست؟

تپش3-احتمال این که امیر عابدزاده پس از چند سال بازی در خارج از کشور به ایران بازگردد بسیار زیاد است.

امیر عابدزاده به ایران می‌آید اما نه پرسپولیس!/ مقصد بعدی بچه عقاب کجاست؟
به گزارش تپش 3:

در هفته چهلم لیگ دسته اول اسپانیا ، پونفرادینا به مصاف هوئسکا رفت و به تساوی یک بر یک رسید تا با ۴۰ امتیاز در رده بیستم جدول ۲۲ تیمه قرار گیرد و به دسته پایین‌تر سقوط کند.

عابدزاده که با درخشش در تیم ماریتیمو توانست نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد، پس از عملکرد خوب در پرتغال به ناگاه به دسته اول اسپانیا رفت و برای تیم پونفرادینا بازی کرد.

امیر عابدزاده1

فصل اول، پونفرادینا یکی از تیم‌های مدعی صعود به لالیگا بود ولی در هفته‌های پایانی از رسیدن به پلی‌آف بازماند. امسال اما عملکرد تیم کاملاً افت کرد و از همان ابتدا این تیم برای ماندن تلاش کرد که در نهایت نیز ناموفق ماند.

عابدزاده یکی از مهره‌های خوب پونفرادینا پس از جام جهانی بود. با این حال نتوانست مانع سقوط تیمش به دسته سوم شود. به گفته سایت فوت‌موب، عابدزاده با امتیاز ۶.۸۲، پنجمین بازیکن برتر تیمش نام گرفت. عابدزاده در کل لیگ بر اساس میزان مهار در مسابقات به سیزدهمین دروازه‌بان برتر بدل شد.

پونفرادینا فصل آینده باید در لیگ دسته سوم بازی کند و برای صعود به سطح دوم بجنگد. بعید است بچه عقاب که تجربه دو دوره حضور در جام جهانی و جام ملت‌ها را همراه با تیم ملی ایران دارد، بخواهد در دسته سوم اسپانیا بازی کند!

به نظر می‌رسد بهترین راه جلب توجه امیر قلعه‌نویی و کادرجدید تیم ملی توسط امیر عابدزاده، بازی در لیگ ایران و تیمی است که بتواند در آن فیکس باشد. با توجه به حضور علیرضا بیرانوند در پرسپولیس و علاقه فراوان یحیی گل‌محمدی به این دروازه‌بان، به طور قطع و یقین مقصد بعدی امیر عابدزاده نمی‌تواند پرسپولیس باشد.

آیا ممکن است امیر عابدزاده مسیر دیگری یا اینکهاستقلال را انتخاب کند؟ باید منتظر ماند و دید!

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب