هزینه عروسی میلیاردی گلزار لو رفت / ببینید شوکه می شوید !

تپش3- با شنیدن هزینه برگزاری مراسم عروسی محمدرضا گلزار قطعا شوکه خواهید شد.

هزینه عروسی میلیاردی گلزار لو رفت / ببینید شوکه می شوید !
به گزارش تپش 3:

به گزارش تپش3، در روز‌های اخیر مراسم ازدواج یکی از جنجالی ترین و پرحاشیه‌ترین بازیگران سینمای ایران برگزار شد. محمدرضا گلزار متولد 1 فروردین 1356 در تهران است. محمدرضا گلزار متاهل است و ازدواج کرده است. محمدرضا گلزار سوپراستار ایرانی است که در زمینه تبلیغات هم فعالیت دارد. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

مراسمی که در تالار خاصی در گرمدره کرج برگزار شده است و بنا به گفته مسولان این تالار، اکنون اگر برای رزو این تالار بخواهید اقدام کنید زودترین زمان ممکن برای روز‌های ۲۴ و ۲۵ مهرماه خواهد بود و البته که باز بنا به گفته مسولان این تالار، این عمارت خاص دارای منو‌های معمول همچون گلد و سیلور و ... نیست، بلکه باید برای هر عروس و داماد و مراسم خاص منو به شکل ویژه طراحی شود.

هر چند هزینه‌های این تالار بنا به انتخاب‌های عروس و داماد متفاوت است، اما حداقل منو کترینگ در این تالار دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و این به آن معناست که اگر تعداد مهمانان عروسی محمدرضا گلزار حدود ۴۰۰ نفر بوده باشد.

این سوپراستار پایین‌ترین رقم از کترینگ این باغ تالار را انتخاب کرده باشد باید رقمی حدود یک میلیارد تومان فقط هزیته کترینگ و شام عروسی پرداخت کرده باشد و این پایین‌ترین رقم ممکن در این منو است چرا که این رقم می‌تواند دقیقا تا دو برابر یعنی برای هر مهمان تا ۵ میلیون تومان نیز افزایش یابد.

محمدرضا گلزار

 

هزینه گل آرایی در این تالار‌ها نیز از رقم ۱۱۰ میلیون تومان تا ۳۰۰ میلیون تومان می‌تواند تغییر کند و همچنین هزینه‌های دیگر همچون کیک و سفره عقد نیز بنا به مدل‌های مختلف برای انتخاب از ۱۰۰ میلیون تا ۳۰۰ میلیون تومان در نوسان است.

در واقع اگر محمدرضا گلزار از تمام یا بخشی از هزینه این تالار با اسپانسری مدیران این باغ عمارت استفاده نکرده باشد بدون تردید با یک عروسی چند میلیاردی مواجه هستیم که بنا به ارقام موجود بین ۳ تا ۱۰ میلیارد تومان می‌تواند برای این این سوپراستار هزینه در پی داشته باشد.

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب