گلایه‌ پرسپولیسی‌ها از استانداردهای دوگانه در مسابقات لیگ

نمایندگان پرسپولیس در جلسه هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نساجی، از اجرای استانداردهای دوگانه در برگزاری مسابقات لیگ برتر گلایه کردند.

گلایه‌ پرسپولیسی‌ها از استانداردهای دوگانه در مسابقات لیگ
به گزارش تپش 3:

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نساجی، امروز (چهارشنبه) از ساعت 12 به ریاست محمدرضا کسرایی و با حضور نمایندگان 2 باشگاه و نهادهای دست‌اندرکار در برگزاری مسابقه در محل سازمان لیگ فوتبال ایران، برگزار شد.

در این جلسه از سوی سازمان لیگ تأکید شد، هفته پانزدهم لیگ برتر به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) به تکریم مادران و همسران شهدا و همچنین با توجه به درگذشت پله، به ادای احترام به ستاره فقید فوتبال برزیل اختصاص دارد.

بر همین اساس، با توجه به درخواست فیفا از تمامی فدراسیون‌های عضو، در هفته پانزدهم لیگ برتر به احترام درگذشت پله ستاره برزیلی فوتبال جهان قبل از آغاز همه مسابقات، یک دقیقه سکوت اعلام می‌شود.

بر اساس تصمیم‌های این جلسه، تیم فوتبال پرسپولیس با پوشش یک‌دست قرمز در زمین حضور پیدا خواهد کرد و دروازه‌بان سبزپوش خواهد بود. تیم نساجی نیز سرمه‌ای‌پوش خواهد بود و دروازه‌بان آن تیم زرد به تن خواهد کرد.

در این جلسه نمایندگان پرسپولیس به اجرای استانداردهای دوگانه در بازی‌های تهران و خارج از تهران نسبت به جلوگیری از ورود افراد غیر و تماشاگر به ورزشگاه‌ها اعتراض کردند.

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب