اولین عکس از دختر خانم بازیگر بدجنس سریال پس از باران / تا حالا نمی دانستید

تپش3-ساقی زینتی سال ها پیش ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام سارینا صابری در سال 1380 می باشد، البته همسر ایشان چند سال پیش فوت کرده اند.سارینا راه مادر را پیش گرفته و تجربه بازی در چند تله فیلم را دارد.

اولین عکس از دختر خانم بازیگر بدجنس سریال پس از باران / تا حالا نمی دانستید
به گزارش تپش 3:

به گزارش تپش3، ساقی زینتی متولد 1349 در رشت، بازیگر است.ساقی زینتی فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته ریاضی می باشد فعالیت خود را با تئاتر و سپس رادیو آغاز کرد و با تلویزیون به شهرت رسید، حالا ازدواج کرده و یک دختر نیز دارد. ساقی زینتی سال 1366 وقتی 17 ساله بود بدنبال آگهی تله فیلم مخمصمه در رشت برای بخش خیاطی رفت تست دهد اما چون نیاز به عروسک دوز داشتند شانس خود را در بخش بازیگری امتحان کرد. ساقی زینتی به این ترتیب با قبولی در تست، اولین بار با این فیلم در چند سکانس کوتاه جلوی دوربین رفت تا اینکه دو هفته بعد با فیلم شکار توانست دومین تجربه بازیگری خود را بدست بیاورد. ساقی زینتی با اینکه پدری متعصب و برادر ارتشی داشت وارد عرصه هنری شد، سپس به رادیو رشت رفت و در کنار بازی در تئاتر هم توانست جایزه بازیگری کشوری را دو بار بدست آورد.

ساقی زینتی

 

ساقی زینتی سال ها پیش ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام سارینا صابری در سال 1380 می باشد، البته همسر ایشان چند سال پیش فوت کرده اند.سارینا راه مادر را پیش گرفته و تجربه بازی در چند تله فیلم را دارد.

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب