جام جهانی قطر / نظر جنجالی تاج در مورد کی روش

رئیس فدراسیون فوتبال از واکنش سرمربی تیم ملی ایران در مواجهه با سؤالات حاشیه‌ساز خبرنگاران انگلیسی تمجید کرد.

جام جهانی قطر / نظر جنجالی تاج در مورد کی روش
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

 مهدی تاج در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس در دور گروهی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: بازی مهمی پیش رو داریم و برای اولین بار با انگلیس روبه‌رو می‌شویم. کی‌روش امیدوار و بازیکنان سرحال هستند. خیلی امیدوارم که در این مسابقه نتیجه می‌گیریم و حسی به من می‌گوید نتیجه خوبی خواهیم گرفت. تیم سرحال و قبراقی داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چند هوادار ایرانی به ورزشگاه بین‌المللی خلیفه (میزبان دیدار ایران - انگلیس) می‌آیند، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنیم 600 نفر از ایرانیانی که داخل قطر هستند، به ورزشگاه بیایند. البته خودمان حدود 20 هزار نفر را داریم اما 600 نفر آمده‌اند و پرچم گرفته‌اند. آنها کارهایی می‌کنند و هماهنگی‌های تشویق را انجام می‌دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد سلامت ملی‌پوشان ایران، از جمله سردار آزمون خاطر نشان کرد: سردار شرایط خوبی دارد و همه بازیکنان خوب هستند. بازی کردن آنها به نظر سرمربی بستگی دارد.

تاج درباره واکنش کارلوس کیروش به سؤالات حاشیه‌ای رسانه‌های انگلیسی گفت: من ارزیابی مثبتی دارم. کی‌روش کارش را بلد است و سیاست را تا حد زیادی می‌شناسد. فیفا و کی‌روش درباره سؤالاتی که مطرح می‌شود، مواضع منطقی می‌گیرند. ما آمده‌ایم که مسابقه فوتبال ببینیم.

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب