دوست رونالدو: ریاکاری بس است، به قطر توهین نکنید

پیرس مورگان، مجری مشهور انگلیسی، می‌گوید پخش نکردن مراسم افتتاحیه جام جهانی در انگلیس از سوی شبکه بی‌بی‌سی توهینی آشکار به قطر بوده است.

دوست رونالدو: ریاکاری بس است، به قطر توهین نکنید
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

جام جهانی 2022 ساعاتی پیش با برگزاری مراسم افتتاحیه در استادیوم البیت قطر آغاز شد. قطری‌‌ها برای برگزاری یک مراسم افتتاحیه باشکوه سنگ تمام گذاشته بودند تا به دنیا نشان دهند استحقاق میزبانی این رقابت بزرگ را داشته‌اند.

اما در حالیکه انتقاد از قطر و میزبانی جام جهانی در این کشور در روزهای گذشته اوج گرفته و به خصوص در اروپا با حمایت گسترده رسانه‌ها مواجه شده بود شبکه بی‌بی‌سی که مسابقات جام جهانی را در بریتانیا پخش می‌کند امروز تصمیم گرفت در اعتراض به قطری‌ها مراسم افتتاحیه جام جهانی را پخش نکند. شبکه بی‌بی‌سی تنها به پخش دیدار افتتاحیه بین قطر و اکوادور اکتفا کرد.

اما پیرس مورگان، مجری انگلیسی، که اخیرا با مصاحبه اختصاصی‌اش با رونالدو جنجالی شده بود از این اقدام بی‌بی‌سی به شدت انتقاد کرده و گفت پخش نکردن مراسم افتتاحیه در انگلیس توهینی آشکار به کشور قطر بوده است.

 

مورگان در یک توییت نوشت:" اینکه بی‌بی‌سی مراسم افتتاحیه جام جهانی را پخش نکرد توهین زشتی به قطر بود. آنها به جای پخش مراسم صحبت‌هایی کردند که جام جهانی در قطر چقدر وحشتناک است. این حرفها فقط بوی تکبر می‌دهد. اگر بی‌بی‌سی اینقدر ناراحت است باید لشکر کارمندانش را که به قطر فرستاده به خانه برگرداند و این ریاکاری مسخره را کنار بگذارد".

 

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب