کین:مهم‌ترین چیز برای ما قهرمانی در جام جهانی است/ بازی ساده‌ای با ایران نداریم

کاپیتان تیم ملی انگلیس گفت: من به کسب عنوان آقای گلی یا به دست آوردن کفش طلا فکر نمی‌کنم، مهمترین چیز قهرمانی ما است.

کین:مهم‌ترین چیز برای ما قهرمانی در جام جهانی است/ بازی ساده‌ای با ایران نداریم
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

هری کین در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: تیم ملی ایران را سرسخت می‌دانم، تیمی که در دفاع قوی است. اصلأ بازی ساده‌ای نداریم و نمی‌توانیم به راحتی دروازه آنان را باز کنیم.

وی در خصوص شانس قهرمانی تیمش اظهار داشت: من در جام جهانی 2018 بازی کردم و تجربه خوبی بدست آوردم. مسائل فوتبال به سرعت تغییر می‌کند ولی باید از آن لذت ببریم و خودمان را پیشرفت دهیم. تیم خوب و جوانی داریم و فکر می‌کنم باید در زندگی از اندک فرصت‌ها، نهایت استفاده را برد. در این مدتی که در تیم ملی انگلیس بازی کردم، نهایت توانم را گذاشتم و در این رقابت نیز تمام انرژی‌ام را خواهم گذاشت.

کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس اظهار داشت: من به کسب عنوان آقای گلی یا به دست آوردن کفش طلا فکر نمی‌کنم. مهم‌ترین چیز برای من قهرمانی در جام جهانی است.

کین در رابطه با شکستن رکورد وین رونی اظهار داشت: بله هدفم است، یک روزی قطعأ به تعداد گل‌های رونی می‌رسم. البته من تمام تمرکزم به بازی است و می‌خواهم با تیم به پیروزی برسم. تمام سعی من این است که برای هم‌تیمی‌هایم موقعیت‌سازی کنم. رونی بازیکنی بزرگ است که من همیشه از بچگی‌ام او را به عنوان یک الگو می دیدم. برایم افتخار بزرگی است که بتوانم به رکورد او برسم.

 

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب