عکس/ علت حذف سردار آزمون از تیم ملی لو رفت !

برخی رسانه های داخلی ادعا کردند سردار آزمون مهاجم بایرلورکوزن آلمان از لیست نهایی در تیم ملی حذف شده است.

عکس/ علت حذف سردار آزمون از تیم ملی لو رفت !
به گزارش تپش 3:

 در ساعات گذشته لغو شدن نشست خبری کارلوس کی روش برای اعلام اسامی نهایی تیم ملی باعث ایجاد شایعات عجیبی شده است.

در همین رابطه سایت تابناک ادعا کرده است که به سرمربی تیم ملی دستور رسیده است تا سردار را از فهرست نهایی حذف کنند اما او در مقابل این فشار مقاومت کرده است.

با این وجود هنوز صحت این ادعا ثابت نشده است. همچنین مدیر رسانه ای تیم ملی اعلام کرده که این نشست خبری فردا برگزار خواهد شد.

البته این در حالی ست که سردار بعد از طی کردن دوران مصدومیت اش همچنان دور از شرایط بازی قرار دارد. او این روزها در بازی های لورکوزن هم در فهرست این تیم قرار نگرفت تا ثابت شود هنوز آمادگی لازم برای پا به توپ شدن را ندارد.

مسائل جالب و عجیبی که سردار آزمون در مورد لورکوزن لو داد!

به گزارش وقت صبح، ماه گذشته بود که سردار آزمون حین گرم کردن در حاشیه دیدار پورتو پرتغال و بایر لورکوزن آلمان به ناگهان دچار مصدومیت شدیدی شد که کماکان هم ادامه دارد.

حتی سردار مدتی در امارات و تحت نظر فیزیوتراپ تیم ملی در حال طی کردن پروسه درمان اش بود. اما او این روزها برای تکمیل بهبودی و انجام تمرینات اش در باشگاه لورکوزن در حال فعالیت است.

البته کارلوس کی روش در روز گذشته در مصاحبه ای راجع به وضعیت سردار اظهار داشت که ما مسائل سردار را از نزدیک پیگیری می کنیم و یکی از اعضای کادر تیم ملی در باشگاه لورکوزن از نزدیک با او کار می کند.

در همین راستا ستاره مصدوم و پرحاشیه این روزهای تیم ملی در اظهار نظری جنجالی مسائل عجیبی را در مورد باشگاهی که در آن توپ می زند را لو داده است.

او در این یادداشت نوشته است: یه چیزی که داخل باشگاه بایرلورکوزن اتفاق میوفته بدون اینکه بگن مرد بهتر از زناس همون فکری که ما ایرانیا می کنیم، اینا نمی کنن و هیچ مقاسیه ای بین ما نمیکنن بلکه احترام زیادی به زنا قائل هستن.

همچنین مهاجم بایر لورکوزن در انتهای پیام اش گفته، که امیدوار است زنان سرزمین اش به بهترین چیزها که لایق اش هستند برسند.

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب