زوج جنجالی پول پارو کردند؛ شکیرا و پیکه از طلاقشان درآمد شگفت انگیزی با جیب زدند

شکیرا پس از جدایی از پیکه سه آهنگ منتشر کرده است.

زوج جنجالی پول پارو کردند؛ شکیرا و پیکه از طلاقشان درآمد شگفت انگیزی با جیب زدند
به گزارش تپش 3:

آهنگ جدید شکیرا که جنجال‌های زیادی را به دنبال داشته خیلی زود توانسته به موفقیت برسد و بازدیدی فوق‌العاده در فضای مجازی کسب کرده است. این ترانه جنجالی از زمان انتشار خود در هفته گذشته موفق شده ۱۲۲ میلیون استریم کسب کند.

برنامه صبحگاهی «Telecinco El Programa de Ana Rosa» به تازگی میزان درآمد خواننده کلمبیایی از این آهنگ را مورد بررسی قرار داده است. همانطور که آنها گزارش دادند، شکیرا ۵۱۲۰۰۰ دلار از یوتیوب، ۵۰۰۰۰۰ دلار از آمازون، ۳۶۰۰۰۰ دلار از Spotify و ۱۲۰۰۰۰۰ دلار از اپل کسب کرده است.

این برنامه تلویزیونی اسپانیایی همچنین فاش کرد که شکیرا در مجموع از سه آهنگ آخرش که همگی پس از جدایی او از پیکه منتشر شده توانسته چقدر پول به دست بیاورد.

آهنگ «Te felicito» که در آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد، بیش از ۴۴۵۰۰۰ میلیون استریم دارد که حدود ۱۰ میلیون دلار درآمد داشته است. هم‌چنین ترانه «Monotonia» با حضور Ozuna دو ماه پیش منتشر شد و ۱۶۶ میلیون استریم دارد که یعنی او ۳,۵۵۴,۰۰۰ دلار درآمد داشته است.

تخمین زده شده که شکیرا از ترانه هایی که در آنها به پیکه اشاره می کند، حدود ۱۵ میلیون دلار درآمد داشته است.

در طرف مقابل اما پیکه هم با رنو و کاسیو، دو برندی که در جدیدترین آهنگ شکیرا از آنها نام برده شده، قرارداد حمایت مالی امضا کرده است. در واقع به نظر می‌رسد که هم این خواننده و هم فوتبالیست سابق به دنبال کسب درآمد هرچه بیشتر در طول این جدایی هستند.

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب