جهانبخش: قصد جدایی از فاینورد را ندارم/ اینجا خوشحال هستم

بازیکن لژیونر ایران با وجود شایعات نقل و انتقالاتی پیرامونش می‌گوید در فاینورد خوشحال است و فعلا قصد جدایی از این تیم هلندی را ندارد

جهانبخش: قصد جدایی از فاینورد را ندارم/ اینجا خوشحال هستم
به گزارش تپش 3:

علیرضا جهانبخش پس از پایان بازی مقابل اوترخت و گلزنی او که باعث فرار تیمش از شکست شد، مقابل دوربین قرار گرفت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

جهانبخش در ابتدای صحبت هایش اظهار داشت: ما نیمه دوم را خوب شروع کردیم. ما می دانستیم باید چه کار کنیم که حداقل یک امتیاز کسب کنیم.

این مهاجم ایرانی در مورد نیمه اول نیز توضیح داد: مربی قبل از بازی گفته بود که 15 دقیقه اول سخت خواهد بود. ما باید تلاش کنیم فرصتی را به حریف ندهیم اما پس از فقط 2 دقیقه دروازه ما باز شد.

او ادامه داد: بعد از پایان نیمه اول، اوضاع بهتر شد. موقعیت های زیادی به دست نیاوردیم، اما بیشتر اوقات توپ را در اختیار داشتیم. مجبور بودیم توپ را به چرخش دربیاوریم تا به دنبال فرصت باشیم.

جهانبخش همچنین گفت: خوشحالم که گل زدم. بعد از اینکه بازی مساوی شد، می توانستیم دومین گل را هم به ثمر برسانیم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. من احساس می کنم حق ما پیروزی بود و دو امتیاز را در اینجا از دست داده ایم.

در هفته های اخیر شایعاتی در مورد جهانبخش و احتمال جدایی او از فاینورد منتشر شده است. با این حال، این بازیکن ایرانی نگران این موضوع نیست. او گفت: صادقانه بگویم، من هم چیزهایی در این زمینه شنیده ام، اما تمام تمرکز من روی فاینورد است. بعد از جام جهانی هر روز سرم شلوغ بود. اینکه خوب تمرین کنم تا بهتر شوم.

این بازیکن ایرانی در پایان تأکید کرد: به عنوان یک مهاجم می خواهم گل بزنم و پاس گل بدهم، هر روز به این موضوع فکر کرده ام. پنجشنبه دوباره بازی می کنیم و این تمام چیزی است که به آن فکر می کنم. من اینجا خوشحالم، ما بهترین هواداران را در هلند داریم. برای من، فاینورد جایی است که باید باشم. شما هرگز نمی‌دانید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما اکنون من اینجا هستم.

انتهای پیام/

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب