زنده از اردوگاه ایران: پیش به‌سوی ولز

با شروع کار تیم ملی در قطر می‌توانید اخبار و حواشی لحظه به لحظه تیم ایران را در تپش دنبال کنید.

زنده از اردوگاه ایران: پیش به‌سوی ولز
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

تیم ملی حالا سومین حضور پیاپی در جام جهانی را تجربه می‌کند. حضور در گروه B مسابقات و جدال با تیم‌های قدرتمندی مثل انگلیس، آمریکا و ولز انگیزه شاگردان کارلوس کی‌روش را برای کسب موفقیت و البته تاریخ‌سازی بیشتر از قبل کرده است.

بازیکنانی که اکثرا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم حضور داشتند و حالا با سابقه‌ای بیشتر و البته تجربه‌ای بهتر به دنبال اتمام کار نیمه تمام خود هستند.

هر چه به شروع جام جهانی نزدیک می‌شویم، اخبار و حواشی پیرامون تیم ملی نیز افزایش پیدا می‌کند. اخباری که قطعا تا پایان جام جهانی برای هواداران فوتبال‌دوست جذاب خواهد بود.

پوشش زنده خبری

03 آذر 1401 ساعت 13:18

علی قلی‌زاده یکی از نفراتی است که احتمال حضورش در جدال با ولز بالاست. او در نیمه دوم بازی با انگلیس هم توسط کی‌روش به کار گرفته شد و یکی از معدود بازیکنان خوب ایران بود تا حالا شانس حضور فیکس در ترکیب داشته باشد.

03 آذر 1401 ساعت 13:16

حالا پس از بازگشت علیرضا بیرانوند به تمرینات تیم ملی، باز هم این جمع چهار نفره زیر نظر لوپز کار را دنبال می‌کنند و باید دید انتخاب کی‌روش برای این پست در بازی فردا چه کسی خواهد بود.

03 آذر 1401 ساعت 13:04

سردار آزمون، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج صفی و سامان قدوس چهار بازیکنی هستند که جزو ستاره‌های تیم ملی محسوب می‌شوند و باید دید فردا فرصت بازی از کی‌روش می‌گیرند یا خیر.

03 آذر 1401 ساعت 12:13

بیرانوند جدا از سایر بازیکنان و زیر نظر کادر پزشکی کار خود را دنبال می‌کند.

03 آذر 1401 ساعت 12:05

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب