گزارش زنده: آرژانتین 1 - 2 عربستان

اولین بازی روز سوم جام را تیم‌های آرژانتین و عربستان از گروه C برگزار خواهند کرد.

گزارش زنده: آرژانتین 1 - 2 عربستان
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

 آلبی سلسته در بهترین فرم خود قرار دارد و ۳۶ بازی قبلی خود را بدون شکست پشت سر گذاشته است. این آخرین جام جهانی لیونل مسی، فوق ستاره فوتبال جهان است و او امید زیادی دارد تا بتواند به کمک نسل پرستاره آرژانتین تنها جای خالی ویترین خود را تکمیل کند.

اما عربستان با رنار متفاوت شده است. آن‌ها دیگر تیمی ضعیف محسوب نمی‌شوند و در دور مقدماتی جام جهانی نتایج خیلی خوبی کسب کردند. الشهری، الدوساری و سلمان فرج ستارگان تیم ملی عربستان هستند.

جام جهانی 2022 قطر - گروه C
ورزشگاه: استادیوم لوسیل
ساعت 13:30 به وقت ایران

داور: اسلاوکو وینچیچ / کمک داور اول: توماز توماز کلانیچ / کمک داور دوم: آندراز کواچیچ

تیم ملی آرژانتین:
امیلیانو مارتینز، ناهوئل مولینا، کریستین رومر، نیکلاس اوتامندی، نیکلاس تاگلیافیکو، لئوناردو پارادس، رودریگو دی‌پائول، الخاندرو گومز، آنخل دی‌ماریا، لیونل مسی، لائوتارو مارتینز

سرمربی: لیونل اسکالونی

تیم ملی عربستان:
محمد العویس، سعود عبدالحمید، حسان التمبکتی، علی البلیهی، یاسر الشهرانی، محمد کنو، عبدالله المالکی، سلمان الفرج(45+3-نواف العبید)، فراس البریکان، سالم الدوساری و صالح الشهری

سرمربی عربستان: هروه رنار

⚽شرح گل‌ها:
آرژانتین یک - عربستان صفر(دقیقه 9: لیونل مسی): در دقیقه ۹ داور بعد از بازبینی صحنه‌ای که دقایقی قبل‌تر درون محوطه جریمه عربستان رخ داده بود برای آرژانتینی‌ها اعلام پنالتی کرد که مسی موفق شد با ضربه‌ای با دقت العویس را فریب دهد و توپ را به گل تبدیل کند.

ویدئو: 265133

⏱لحظات حساس:
دقیقه 2: مدافعان عربستان توپ را از جلوی پای مارتینز رد کردند اما توپ در محوطه جریمه نصیب مسی شد و شوت زیبای فوق ستاره آرژانتین را محمد العویس مهار کرد.
دقیقه 4: المالکی در میانه زمین تکل خطرناکی روی پای لائوتارو مارتینز رفت که با تذکر سفت و سخت داور رو به رو شد.

دقیقه 26: الخاندرو گومز عمق دفاع عربستان را هدف قرار داد و توپ به مارتینز رسید و العویس در مصاف تک به تک با ستاره اینتر تسلیم شد اما این گل هم بعد از بازبینی var به دلیل اینکه مارتینز در آفساید قرار داشت، مردود شد.
دقیقه 34: جشنواره آفسایدگیری عربستانی‌ها تکمیل شد و سومین گل مردود آلبی سلسته رقم خورد. توپ ارسالی مسی به عمق دفاع عربستان را مارتینز پس از عبور از العویس به گل تبدیل کرد اما باز هم این گل توسط var مردود شد.
دقیقه 45+2: سرانجام ارسال عمقی گومز برای دی‌ ماریا خارج از منطقه آفساید بود اما دی ماریا برای شلیک نهایی یک گام کم آورد و العویس صاحب توپ شد.
 

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب