توقف آبی‌ها در قائمشهر؛ هدیه مطهری به پرسپولیس

شاگردان مطهری و ساپینتو به تقسیم امتیازات در قائمشهر رضایت دادند.

توقف آبی‌ها در قائمشهر؛ هدیه مطهری به پرسپولیس
به گزارش تپش 3:

به گزارش ایلنا، از ساعت 15 امروز و در هفته بیست و یکم لیگ برتر، استقلال در ورزشگاه وطنی قائم شهر مهمان نساجی است. این مسابقه در حالی برگزار می‌شود که آبی‌پوشان برای بقا در کورس قهرمانی نیازمند 3 امتیاز مسابقه است. از سوی دیگر نساجی هم به هیچ علاقه ندارد مقابل تماشاگرانش در قائمشهر شکست بخورد.

هر چند دو تیم در نیمه اول موقعیت‌های گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند به این ترتیب دو تیم تا پایان نیمه اول به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در نیمه دوم استقلال هجومی‌تر ظاهر شد و با پرس روی مدافعان حریف به دنبال استفاده از اشتباهات حریف رفت. با همین حربه گل اول استقلال به نساجی توسط ارسلان مطهری در دقیقه 53 به ثمر رسید.

میزبان بعد از گل استقلال تلاش کرد نتیجه را جبران کند. در یکی از ضدحملات روزبه چشمی روی صابر حردانی خطا انجام داد و نساجی در موقعیت مناسبی صاحب ضربه ایستگاهی شد. ایوب کلانتری قدر این موقعیت را دانست و به زیبایی هر چه تمام‌تر دروازه حسینی را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

 

هر چند استقلالی‌ها برای پیروزی فرصت داشتند اما نتوانستند گلزنی کنند تا در پایان مسابقه حسرت بکشند.

دو تیم این بازی را با ترکیب زیر شروع کردند: 

نساجی: 

علیرضا حقیقی، حامد شیری، امیرمهدی جانملک، سعید غلامعلی‌بیگی، سیداحمد موسوی، علی داوران، مهرداد عبدی، ایوب کلانتری، فرزاد زامهران، صابر حردانی، عبدالکریم اسلامی.

سرمربی: حمید مطهری

استقلال:

سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، روزبه چشمی، سعید مهری، آرش رضاوند. مهدی قایدی، محمد محبی، ارسلان مطهری.

سرمربی: ریکاردو ساپینتو

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب