حضور پررنگ ایرانی‌ها در هفتمین کنگره پزشکی AFC

در هفتمین کنگره پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا، پزشکان و فیزیوتراپ‌های ایرانی حضور پررنگی خواهند داشت.

حضور پررنگ ایرانی‌ها در هفتمین کنگره پزشکی AFC
به گزارش تپش 3:

و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، هفتمین کنگره پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا از 13 تا 15 اسفند در دوحه قطر برگزار می‌شود و  همکاران مرکز پزشکی فیفا در تهران، ایفمارک (مرکز پزشکی سازمان لیگ) حضور پررنگی در این کنگره خواهند داشت.

در این کنگره که هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود، رئیس ایفمارک، دکتر زهره هراتیان نایب رئیس پانل تعیین جنسیت در فوتبال و سخنران اصلی پانل فوتبال زنان خواهد بود. از بخش قلب ایفمارک یک سخنران و از بخش پزشکی ورزشی ایفمارک دو پوستر در این کنگره پذیرفته شده است.

همزمان با راه‌اندازی بخش شناخت ذهنی ایفمارک از هراتیان جهت حضور و تبادل نظر در اولین نشست، سلامت ذهن ورزشکاران درحاشیه کنگره نیز دعوت به عمل آمده است.

در حاشیه کنگره از رئیس کمیته پزشکی فوتبال آقای دکتر رازی که توسط فدراسیون فوتبال ایران کاندید جایزه فرد تأثیرگذار در فوتبال شده است و همچنین همه پزشکان و فیزیوتراپیست‌های معرفی شده از سوی فدراسیون حسب طول مدت فعالیت در فوتبال تحت عناوین طلا، نقره و برنز تقدیر خواهد شد. همچنین  رئیس سابق دپارتمان فدراسیون فوتبال دکتر بهار حسن میرزایی نیز به عنوان پزشک جوان انتخاب شده است.

نمایندگان پزشکی AFC از ایران، دکتر خانلری، دکتر سیف برقی، دکتر زهره هراتیان و دکتر بهار حسن میرزایی در دوره باز اموزی افسران پزشکی AFC شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب