محرومیت دو جلسه‌ای مربی فولاد و جریمه نقدی برای چند تیم لیگ برتری

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای انضباطی خود را در رابطه با تخلفات صورت گرفته اعلام کرد.

محرومیت دو جلسه‌ای مربی فولاد و جریمه نقدی برای چند تیم لیگ برتری
به گزارش تپش 3:

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،کمیته انضباطی فودراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تخلفات تیم‌های فوتبال و فوتسال صادر کرد که به شرح زیر است:

* دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتور تبریز در هفته هجدهم برگزار و از سوی حسین کعبی، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 1/000/000/000ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

تیم تراکتور به دلیل فحاشی تماشاگرانش باید 1/000/000/000 ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است. فولاد خوزستان به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری باید 280 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مسابقه تیم‌های گیتی پسند اصفهان و رکن آذین خاور میانه که قرار بود روز 13 بهمن ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم رکن آذین خاور میانه برگزار نشد. این تیم سه بر صفر بازنده شده و باید 510 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

* تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل داشتن 6 بازی اخطاری در دیدار برابر پیکان، باید 240 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مسابقه تیم‌های سپاهان و گل‌گهر سیرجان برگزار و از سوی سیامک قلیچ‌خانی، مدیررسانه‌ای تیم گل‌گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 1/000/000/000 ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

تیم سپاهان نیز به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری باید 280 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب