یک اسپانیایی به تراکتور پیوست

تیم فوتبال تراکتور تبریز یک بازیکن اسپانیایی جذب کرد.

یک اسپانیایی به تراکتور پیوست
به گزارش تپش 3:

و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور ، جِیمی رومرو گومز اسپانیایی که توانایی بازی در پست‌های وینگر و هافبک تهاجمی را دارد، پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی، با عقد قرارداد رسمی شاگرد پاکو خمس شد.

این بازیکن 32 ساله فوتبالش را در تیم آلباسته بالومپیه اسپانیا آغاز کرده و سپس راهی فوتبال ایتالیا شده و پیراهن تیم‌های اودینزه و باری را برتن کرده است. رومرو که قرارداد بلندمدتی با تیم اودینزه منعقد کرده بود، به طور قرضی در تیم‌های گرانادا، اردو اسپور ترکیه، رئال مادرید ب و رئال ساراگوسا بازی کرد.

رومرو در فصل 17-2016 و در ادامه به عضویت اوساسونا درآمد و سپس پیراهن تیم‌های کوردوبا، لوگو و کارتاخنا در اسپانیا و قره‌باغ در آذربایجان را برتن کرد.

این بازیکن سابقه بازی و گلزنی در لیگ اروپا و مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را دارد. همچنین رومرو در لیگ‌های معتبری همچون لالیگا و سری A بازی کرده و با تیم قره‌باغ هم به دو جام قهرمانی دست یافته است.

رومرو تاکنون 131 بار در پست وینگر راست بازی کرده و آمار 19 گل و 20 پاس گل را از خود برجای گذاشته است. شایان ذکر است باشگاه تراکتور برای این بازیکن درخواست صدور ITC کرده است.

انتهای پیام/

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب