کی روش و چالش بزرگ در خلیج فارس

کی روش علی رغم کارنامه ضعیف خود همچنان تیم دارد و این بار سرمربی تیم ملی قطر شد.

کی روش و چالش بزرگ در خلیج فارس
به گزارش تپش 3:

کارلوس‌کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی ایران‌ ،هفته گذشته با انتشار پستی از تیم کشورمان خداحافظی کرد تا پس از امارات و ایران سرمربی یک تیم آسیایی دیگر شود. مرد پرتقالی که در فاصله 2 ماه مانده تا جام جهانی 2022 قطر برای سومین دوره متوالی هدایت تیم ملی ایران را در جام های جهانی برعهده گرفته بود، بعد ازناکامی و عدم صعود تیم ملی از مرحله گروهی جام جهانی از تیم ملی کشورمان جدا شد.

کی‌روش طی 2 دوره سرمربی تیم ملی کشورمان بود و در این مدت در 3 جام جهانی (2014،2018،2022) و 2 جام ملت‌ها (2015 و2019) هدایت تیم ملی کشورمان را عهده‌دار بود که هیچ دستاورد و افتخاری برای فوتبال ملی ما به ارمغان نیاورد تا همچنان صعود به مرحله گروهی جام جهانی و قهرمانی در آسیا (بیشتر از چهل سال )حسرت فوتبال دوستان و اهالی فوتبال ایران باشد، افتخاری که کی‌روش بعد از 9 سال حضور در فوتبال ایران باید آن را به دست می آورد اما در این راه ناکام ماند.

البته مرد پرتقالی در فاصله 3 سالی که از تیم ملی ایران دور بود باز هم بیکار نماند و در تیم های ملی مصر و کلمبیا سرمربی بود که در این 2 کشور هم ناکام بود و هیچ کدام را نتوانست نه راهی جام جهانی کند و نه درجام ملت‌های آفریقا و کوپا آمریکا به دستاوردی برساند تا کارنامه‌ای کاملا ضعیفی در دوران سرمربی گری خود داشته باشد.

اما حالا کی‌روش در تازه ترین تجربه‌ مربی گری خود به حوزه خلیج فارس برگشته و هدایت قهرمان دور گذشته جام ملت های آسیا (قطر) را بر عهده گرفته است و باید منتظر بمانیم تا در فاصله تنها چند ماه به آغاز جام ملت‌های آسیا ببینیم مرد پرتقالی با تیم قهرمان آسیا و میزبان جام جهانی 2022 چه نتایجی کسب خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب