مربی لالیگایی با مس کرمان به توافق رسید

مربی اسپانیایی که سابقه حضور در کادر فنی تیم های مختلف لالیگا اسپانیا را در پرونده دارد رسما به جرگه مربیان تیم فوتبال مس کرمان اضافه شد.

مربی لالیگایی با مس کرمان به توافق رسید
به گزارش تپش 3:

عصر امروز در جلسه‌ای که در دفتر مدیر عامل باشگاه مس کرمان انجام گرفت، توافقات نهایی میان آقای کهندل، مدیر عامل باشگاه مس کرمان و سلاجقه، رئیس هیات مدیره و کالی انجام گرفت تا وی رسماً به کادر فنی تیم فوتبال مس کرمان اضافه شود.

در روزهای گذشته مذاکرات فشرده‌ای از سوی مدیریت باشگاه مس کرمان با این مربی اسپانیایی صورت گرفت تا در نهایت زمینه توافق به بهترین شکل فراهم شود.

کالی تروئبا، مربی اسپانیایی و 53 ساله کار حرفه‌ای خود را به عنوان آنالیزور شروع کرده است. او در تیم‌های اتلتیکو مادرید، الچه، ایبار و رئال سوسیه داد اسپانیا به عنوان آنالیزور فعالیت داشته و در ادامه توانسته به عنوان مربی در تیم پونفرادینا در لالیگا 2، اولین تجربه مربیگری خود را دنبال کند.

بعد از آن او بار دیگر در رسینگ اسپانیا به عنوان آنالیزور کار را دنبال کرده و فصل بعد از آن به عنوان یکی از اعضای کادرفنی به عضویت کادر در آمد.

نقطه عطف کار این مربی اسپانیایی اما در اتلتیکو مادرید و در کنار دیه‌گو سیمئونه بود که در 2006 تا 2014 به عنوان یکی از مربیان مورد اعتماد این مربی آرژانتینی کار کرد.

 انتهای پیام/

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب