مورایس: جام حذفی با لیگ متفاوت است/ سایپا بازیکنان با تجربه زیادی دارد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: می‌دانیم جام حذفی در مقایسه با بازی‌های لیگ متفاوت است، در مسیر خوبی قرار گرفتیم و آماده رقابت هستیم.

مورایس: جام حذفی با لیگ متفاوت است/ سایپا بازیکنان با تجربه زیادی دارد
به گزارش تپش 3:

ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا اظهار داشت: بازی برابر تیم‌هایی که در دسته پایین‌تر بازی می‌کنند، ساده نیست، جام حذفی دیداری است که باید از قدرت خود استفاده کنیم؛ می‌دانیم جام حذفی در مقایسه با بازی‌های لیگ متفاوت است، در مسیر خوبی قرار گرفتیم و آماده رقابت هستیم.

وی با بیان اینکه سایپا تیم قابل احترامی است، گفت: برای برگشتن به لیگ برتر در حال جنگیدن هستند، در دسته یک جایگاه خوبی دارند و می‌دانیم بازیکنان باتجربه‌ای دارند؛ فکر می‌کنم بازی رقابتی خوبی باشد.

مورایس تصریح کرد: اگر بازی به پنالتی برود، آماده پنالتی زدن هستیم، انتظار داریم بازی به آن‌جا کشیده نشود اما این‌که خیلی تمرکزی روی پنالتی تمرین کرده باشیم، اینطور نیست، اما همیشه بازیکنانی داریم که آماده زدن پنالتی هستند.

رمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: امیدواریم هوا اجازه دهد و کیفیت زمین خوب باشد تا بازی خوبی داشته باشیم، بابت نبود هواداران ناراحت هستم و امیدوارم خیلی زود بتوانند بازی‌ها را از نزدیک تماشا کنند.

وی در مورد نقل و انتقالات سپاهان و جدایی رشید مظاهری گفت: در فصل نقل و انتقالات هستیم، شایعات هستند و تا زمانی که چیزی رسمی اعلام نشود، شایعه است.

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب