گل‌محمدی: از صعود پرسپولیس به مرحله بعد خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیش از بازی با ون پارس به بازیکنان تیم هشدار داده بودم.

گل‌محمدی: از صعود پرسپولیس به مرحله بعد خوشحالم
به گزارش تپش 3:

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی تیمش مقابل ون‌پارس اصفهان در ضربات پنالتی در نشست خبری  اظهار داشت: در جام حذفی به بازیکنان و تیمم هشدار داده بودم که باید تمرکز صدرصدی داشته باشیم و اشتباهی نداشته باشیم. این را در نشست خبری قبل از بازی هم گفتم.نباید مرتکب اشتباه شویم. چون جبران اشتباه خیلی سخت می شود. خوشحالم که به مرحله بعدی صعود کردیم.

وی افزود: از همه بازیکنان و کادرفنی حریف به خاطر بازی خوبشان تشکر می‌کنم که جانانه بازی کردند و نشان دادند تیمی شایسته هستند. بیشتر دقایق بازی قطعا دست ما بود و حریف هم لایه‌های دفاعی زیادی داشت و در ضدحملات خطرناک بود.

گل محمدی عنوان کرد: می‌توانستیم بین خطوط حریف پاس بدهیم و از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم که حریف هم پیش بینی خوبی داشت. ما بدشانسی‌هایی هم داشتیم البته به شانس در فوتبال اعتقادی ندارم. به هر حال در جام حذفی این مسایل پیش می آید و ممکن بود اتفاق بدی برایمان رخ بدهد. در مجموع از بازیکنان تشکر می‌کنم که با وجود اینکه گل عقب افتادند و زیر فشار بودند تلاش زیادی کردند. اینکه پرسپولیس بخواهد مقابل یک تیم لیگ یکی حذف شود فشار مضاعفی به بازیکنان وارد می کند. در این بازی پنالتی هم از دست دادیم و چند توپ هم به تیرک زدیم.

وی در مورد اینکه در تمرینات پنالتی تمرین کرده بودید یا  نه، گفت:‌ بله، دو سه تمرین پنالتی داشتیم. بازیکنان‌مان هم امروز در پنالتی‌ها عملکرد خوبی داشتند. 

گل‌محمدی در مورد عملکرد احمد گوهری دروازه‌بان پرسپولیس که با استرس بازی می‌کرد، گفت: توپ آنچنانی که روی دروازه‌ ما نیامد، احمد هم روی گل‌هایی که خوردیم مقصر نبود. در هر صورت ما یک تیم هستیم و در پست دروازه‌بانی چهار دروازه‌بان داریم که با ما تمرین می‌کنند. هر چهار سنگربان دوست دارند که تیم موفق شود. احمد هم یکی از آنها است. حقش هم بود که در جام حذفی بازی کند. عملکردش خوب بود البته همانطور که گفتم توپ آنچنانی روی دروازه ما  نیامد. در ضربات پنالتی هم بیرانوند نشان داد که یک پنالتی‌گیر ماهری است و می‌تواند در ضربات پنالتی تعیین کننده باشد. 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه اگر قرار بود بازی به ضربات پنالتی کشیده شود آیا باز هم همین  تعویض‌ها را انجام می‌دادید، عنوان کرد: بستگی به شرایط بازی و تعویض‌های‌مان دارد. می‌توانستیم بازیکن هم جایگزین بکنیم ولی بازی که به دقایق آخر می‌رسید ذهنیت ما این بود از بیرانوند که مهارت خوبی در پنالتی گرفتن داشت استفاده کنیم. البته در تمرینات هم احمد گوهری پنالتی‌گیر خوبی نشان داده است و اینگونه نیست اگر مثلاً احمد گوهری بود این اتفاقات نمی‌افتاد. هر دو دروازه‌بان ما از پنالتی‌گیرهای لیگ هستند و عملکرد خوبی دارند. 

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب