آلبا: سوپر کاپ جام کوچکی نیست/ تراشتگن بهترین دروازه‌بان جهان است

ستاره بارسلونا به حمایت از هم تیمی خود پرداخت.

آلبا: سوپر کاپ جام کوچکی نیست/ تراشتگن بهترین دروازه‌بان جهان است
به گزارش تپش 3:

ستاره بارسلونا انگیزه زیادی برای کسب جام مقابل رئال مادرید دارد. جوردی آلبا در این خصوص گفت: برخی از بازیکنان قبلاً سوپرکاپ را برده‌اند‌، اما هنوز هم می‌خواهند برنده باشند ، اگر چه برخی این تورنمنت را کوچیک می‌دانند‌، اما برای من اینطور نیست. برخی از همکاران هستند که سوپرکاپ را نبردند. اما ما فرصت پیروزی مقابل حریف بزرگی مانند رئال را داریم.

ترشتگن نشان داد که بهترین در جهان است. او عملکرد عالی در ضربات پنالتی و بازی داشت و این چیزی است که یک دروازه‌بان بارسا باید داشته باشد. ما برای او خوشحال هستیم. احساس خوبی دارم. من حداکثر اشتیاق را حفظ می‌کنم. امیدارم عنوان دیگری را به موزه بارسا اضافه کنیم. این در جمع مهم خواهد بود زیرا ما در هر سال متعهد به کسب یک عنوان هستیم. هر دو تیم در سطح خوبی به الکلاسیکو رسیدند‌، اما باید پیشرفت کنیم‌، مهم نیست چگونه به الکلاسیکو می‌رسید. برد به معنای نقطه عطفی برای ما و هواداران خواهد بود.

در مقابل رئال مادرید باید مراقب باشید زیرا خطرناک هستند. ژاوی اشتیاق زیادی به ارمغان آورده است و ما در مسیر درستی هستیم. بوسکتس اسطوره باشگاه است‌، فقط بازیکنان خاص به 700 بازی می‌رسند، او یک الگو است.

انتهای پیام/

وب گردی

نظر شما

پربازدیدترین