مهریه این خانم بازیگر ایران را شوکه کرد / فقط ببینید !

مهریه باورنکردنی بازیگر معروف ایرانی رونمایی شد و تمام کاربران را شوکه کرد .

مهریه این خانم بازیگر ایران را شوکه کرد / فقط ببینید !
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

نیکو خردمند (زاده ۱۹ آبان ۱۳۱۱ تهران – درگذشته ۲۶ آبان ۱۳۸۸ تهران) دوبلر و هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران بود.نیکو خردمند ۱۹ آبان ۱۳۱۱ در تهران و در خانواده‌ای فرهنگی متولد شد. او خواهر بزرگ‌تر آهو خردمند و دخترعموی شهرو خردمند بود. او دارای مدرک تحصیلی دیپلم و فارغ‌التحصیل کارگردانی سینما در رویال تئاتر سلطنتی بود.نیکو خردمند نیکو خردمند برگی از دفتر زندگی نیکو خردمند به موزه سینما اهدا شد/ سند مهریه در گنجینهسند ازدواج زنده یاد نیکو خردمند بازیگر سینما و تلویزیون همزمان با زادروز آن مرحومه به موزه سینما اهدا شد.
از نکات قابل توجه این سند که توسط پویا پورمعانی کارگردان و تهیه کننده سینما به موزه سینما اهدا شده است، میزان مهریه خردمند بوده است. بر اساس این سند مهریه ایشان در زمان ازدواج در سال ۱۳۵۸ با همسرشان علیرضا خوشنویسان یک جلد قرآن و یک شاخه نبات بوده است.
نیکو خردمند برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «پرده آخر» در نهمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۶۹ همچنین برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «بازیچه » در دوازدهمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۷۲ بوده است. نیکو خردمند

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب