اقدام عجیب هالک ایرانی در اینستاگرام !

اقدام جدید سجاد غریبی در رسانه‌های انگلیسی مورد توجه قرار گرفته است.

پایگاه خبری تحلیلی تپش:

سجاد غریبی که به تازگی به خاطر شکست در یک مبارزه مورد انتقاد قرار گرفته بود تصاویر فتوشاپی خودش را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد. این اقدام غریبی در رسانه ]ای انگلیسی هم بازتاب داشته و نشریه سان گزارشی در خصوص این اقدام او منتشر کرده است. سان در گزارش خود آورده که سجاد غریبی پس از شکست تحقیرآمیز در اولین مبارزه خود و لو رفتن چهره متفاوتش با آنچه در اینستاگرام به خاطرش مشهور شده بود، تصاویر خود را حذف کرده است.

طرفداران او متوجه شدند که غریبی به مراتب با چیزی که در اینستاگرام نشان داده متفاوت است و به جای داشتن هیکلی عضلانی و سیکس پک، ظاهری نامناسب و شکمی برآمده دارد. قد او هم چنین کمتر از حدود 188 سانتی متری بود که در تصاویرش به نظر می آمد و این ورزشکار 30 ساله تقریبا 170 سانتی متر قد دارد.

غریبی که به نام هالک ایرانی مطرح شده پس از آن شکست تحقیرآمیز بسیاری ار تصاویر خودش را حذف کرده و حالا تنها 14 پست در صفحه اینستاگرام او قابل مشاهده است.

پیش از این قرار بود غریبی با مارتین فورد مبارزه کند اما او که لقب ترسناک ترین مرد جهان را دارد به دلیل ترس از سلامت روان غریبی از این مبارزه انصراف داده و مدعی شد او با فتوشاپ تصاویر خود را تغییر داده است.

 

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب