فال روزانه سه شنبه 11 مرداد ماه 1401

فال روز و طالع بینی 11 مرداد 1401

فال روزانه سه شنبه 11 مرداد ماه 1401
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین فروردین ماه

پیشنهادات تازه ای مطرح می شود که باید هر کدام را جداگانه مورد مطالعه قرار داد و سپس تصمیم گرفت. به آینده اگر فکر کنی می توانی تصمیمات بهتری گرفته و نسبت به آنها اطمینان بیشتری داشته باشی. به زودی هدایا و یا سوغاتی هایی به دستت خواهد رسید. در یک میهمانی خبرهای امیدوارکننده و خوبی خواهی شنید.نحوه زندگی و نوع غذایی که مصرف می کنی رابطه مستقیمی با سیستم عصبی ات دارد. هرچه محیط اطرافت را آرام و تغذیه ای سالم داشته باشی، استرس و اضطراب و در نتیجه بیماری از تو دور می شود.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین اردیبهشت ماه

پیش از شنیدن یا نشنیدن چه قضاوتی می توان داشت؟ باید ابتدا حرف های او را خوب و کامل بشنوی، بعد در مورد او و این موضوع قضاوت کنی.تا پایان روز احساس خوشبختی خواهی کرد چون بعضی امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه می شود. در یک میهمانی خبرهای امیدبخشی خواهی شنید.تنبلی را کنار بگذار. تنبلی بیماری یا عادت بدی است که به مرور اراده ات را ضعیف می کند. با ورزش و ایجاد روحیه و انگیزه در خود می توانی این مشکل را حل کنی. انگیزه خود را برای کار و بدست آوردن پول نباید از دست داد. باید پذیرفت که این هم بخشی از زندگی است. سعی به خودت انگیزه بدهی و همین انگیزه است که مانند یک موتور تو را به حرکت درمی آورد و موانع را پشت سر می گذارد.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین خرداد ماه

کدورت هایی در زندگی خصوصی ات وجود دارد که باید هرچه سریع تر آنها را رفع کنی. بی توجهی تو به برخی مسائل عاطفی دوست یا همسرت را می رنجاند. باید بیشتر مراقب رفتارت باشی. صحبت کردن با بعضی از دوستان، به تو روحیه ای تازه و انرژی خاص می دهد. پس این روزها با این افراد بیشتر در تماس باش و از آدم های منفی که تو را از زندگی پشیمان می کنند ارتباط نداشته باش. به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نیم ساعت در روز به ورزش هوازی با شدت کم (پیاده روی، باغبانی، کار در خانه) و ورزش هوازی با شدت متوسط (پیاده روی تند، حرکات موزون، دویدن، شنا) نیازمند است. تو در چه مرحله ای هستی!!!تو بهتر از هر کسی می توانی استعدادهایت را تقویت کنی و تجربه های زیادی بدست آوری. پرورش این استعدادها به معنای سود اقتصادی در بلندمدت خواهد بود.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین تیر ماه

در دوست داشتن نمی توان فقط به منافع خود فکر کرد. نمی گویم حتما در این باره باید خود را قربانی کرد اما باید رفتاری در پیش گرفت که دوستی ها شفاف تر و عمیق تر شود. در دلت جایی برای دیگران باز کن.شما نسبت به قبل شجاع تر شده اید، برای اینکه تصمیم گرفته اید که آدم متفاوتی باشید. شما در مورد چیزهایی که یگران مممکن است بگویند یا فکر کنند نگران نیستید؛ قضاوتهای یک نفر دیگر باعث عقب نشینی کردن شما نمی شود. امروز روز خوش شانسی شماست؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و برای یک روز هم که شده از قوانینی که قبلاً برای خودتان تعیین کرده بودید تبعیت نکنید. چرا برای بهبود وضعیت مالی ات، از تمام توان خود استفاده نمی کنی؟ همه از تو انتظار کارهای ارزنده و مهمی را دارند اما تو همچنان کج دار و مریز رفتار می کنی. باید برای رسیدن به آرزوهای مادی، از خودت کار بکشی.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین مرداد ماه

تو باید دوباره به سوی او بگردی. البته این یک پیشنهاد است و تصمیم نهایی با توست. به هر حال اگر احساس می کنی او همان کسی که تو همیشه آرزویش را می کردی، برای بازگشت هیچ بهانه ای نباید بیاوری. شما امروز می خواهید که همه چیز سهل الوصول، اما شاید به سمت گفتگوهای احساسی سوق داده شوید که مشکلاتی را که مربوط به افردی هستند که شما نسبت بهشان مسئولیت دارید تشدید کند. شما شاید در مبارزه اخیر تسلیم شده باشید، اما اکنون می خواهید بخشی از قدرتهای از دست رفته تان را دوباره به دست آورید. به جای دست و پنجه نرم کردن با دیگران سعی کنید با انجام دادن کارهایی که از نظر اخلاقی درست هستند و بدون اینکه شخص دیگری را ناراحت کنید پیشرفت کنید.مراقب باش. تعهدات مالی تو دارد سر از جاهای خطرناکی در می آورد. سعی کن براساس آنچه داری حرکت کنی و از قرض و وام و چک و سفته، فاصله بگیری. مراقب اوضاع اقتصادیت باش.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین شهریور ماه

تا زمانی که احساست را بیان نکنی، او نخواهد فهمید که در درون و قلب تو چه می گذرد. باید عشق و علاقه را بدون تعارف و ملاحظه نثار کرد.شما در حال حاضر نمی توانید به اندازه ای که دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید. به نظر می رسد همین که یک اتفاق جدی پیش می آید، همه دور و بری هایتان غیبشان می زند. و در نهایت متزلزل بودن یکی از نزدیکانتان ممکن است بازتاب بی میلی های شما باشد که نتیجه آن داشتن یک رابطه ناسالم است. اما هنوز هم نیازی نیست فرد دیگری را مجبور کنید تا از دستورات شما پیروی کند. به جای اینکه صبر کنید تا این رابطه به شما لطمه بزند زودتر آن را به هم بزنید. تو همیشه منتظر فرصتی بودی تا بتوانی شرایط اقتصادی ات را تغییر دهی و به کارهای عقب مانده ات برسی. این زمان در اختیار تو قرار دارد پس دیگر نباید فرصت را از دست داد.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین مهر ماه

بیش از حد تحت تاثیر حرفهای این و آن قرار می گیری. باید به جای احساسات، عقل و منطق خود را ملاک قرار دهی و با خردمندی تصمیم بگیری به نحوی که اساسی و جدی باشد. با خوش بینی روزت را شروع کن. در این صورت هم با انرژی مثبت به کارهایت می پردازی و هم به اطرافیانت انرژی می دهی. به سود مالی می رسی که قابل توجه است. شاید بخواهی آنرا برای خود و دوستانت خرج کنی، اما تصمیم عاقلانه تر این است که به فکر آینده ات باشی و آنرا پس انداز کنی. گاهی اوقات مقداری پس انداز می تواند برای روزهای سخت مفید باشد.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین آبان ماه

پس از یک دوره قهر و جدال دوره ای می رسد که در آن عشق و آشتی حرف اول را می زند. زندگی نیز چون یکسال چند فصل دارد و بدون این فصلها دچار رکود خواهد شد. حواستان جمع باشد که برنامه هایتان را بر اساس احساسات بی ثبات خود پایه ریزی نکنید، برای اینکه اگر احساسات شما تغییر کنند، پایه و اساس برنامه های شما به هم می ریزد. اما حالا تا زمانی که شما روی چیزهایی که می خواهید به دست بیاورید تمرکز نکرده اید، تفریح کردن نیز فکر خوبی است. به جای اینکه تلاش کنید چیز خیلی متفاوتی را به دست بیاورید، فکر کنید ببینید چه چیزی برای شما بهترین است.از امروز باید برای فردایت برنامه ریزی کنی. کسی که طبق یک برنامه حرکت کند به دور از هرگونه خیالبافی، به اهداف خود می رسد.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین آذر ماه

با احساسات دیگران نمی شود بازی کرد. کسی که با آتش بازی می کند خودبخود طعمه آن خواهد شد. شاید تو در این باره حق داشته باشی اما هر کاری عواقبی دارد که باید آنرا در نظر داشت.در خود انرژی فوق العاده ای می بینی. دوست داری کارهای زیادی بکنی اما نمی دانی چه کاری در درجه اول قرار دارد. باید آن را در بهترین راهی که تشخیص می دهی صرف کنی تا موفق گردی.

فردا درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است : کمی لبخند و تفریح در این برهه از زمان برای تو لازم است. می توانی انرژی خود را در کنار کار و تلاش به تفریح و سرگرمی هم اختصاص دهی. اما به خاطر داشته باش که زیاده روی نکنی چون به ضررت خواهد بود.اوضاع مالی تو همچنان روال عادی خود را دارد اما با کمی تلاش و کوشش و حوصله بیشتر می توانی تحولی در وضعیت مادی خود ایجاد کنی.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین دی ماه

رفته رفته این اختلاف حل خواهد شد. گذر زمان به هر دو طرف نشان خواهد داد که تندروی بیشتر به آنها آسیب می رساند. از این رو هر دو سرعقل آمده و با هم آشتی می کنند. به زودی اتفاقاتی می افتد که تو را شادمان می کند. حالا نوبت آسایش و آرامش به وجود آمده پس از آن لذت ببر. تنبلی را از خود دور کن. با ورزش و مطالعه بیشتر می توان فعال تر از همیشه باشی. موفقیت خوبی در زمینه مسائل مالی و اقتصادی بدست می آوری. کسی که موفق تر است، رقیبان و حسودان بیشتری هم خواهد داشت. بدون توجه به آنها به کار خودت ادامه بده.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین بهمن ماه

اطرافیانت به تو سفارش می کنند که بهترین راه را انتخاب کنی اما تو همچنان لجباز و یک دنده ای!! به چه قیمتی می خواهی حرفت به کرسی بنشیند؟!وضعیتی پیش می آید تا بتوانی یک یا چند تن از دوستان قدیمی را که مدتی از آنها بی خبر بودی، ملاقات کنی. فکر یک سفر مدتی است ذهنت را به خود مشغول کرده. به زودی مقدمات آن فراهم می شود. باید در آرامش به خوردن غذا مشغول باشی چون داشتن استرس و یا کار پرمشغله و راه رفتن در هنگام غذا خوردن، نه تنها هیچ نفعی برایت ندارد بلکه ممکن است سلامتی ات به خطر بیفتند. تو هم مثل دیگران آرزوی موقعیت اقتصادی بهتر را داری اما در این معامله، آنها خواسته های زیادی از تو دارند و تو نمی توانی به تنهایی به یک به یک آنها پاسخ دهی پس بهتر است به جای قبول همه کارها با هم یک یا دو قسمت را به دست گیری تا از بتوانی جوابگو باشی.

فال روزانه در روز 11 مرداد 1401 برای متولدین اسفند ماه

در روابط تان مراقب باشید. تو فرد خاکی و راحتی هستی، اما ممکن است اطرافیان اینطور استنباط نکنند و از روی حسادت و یا به هر دلیلی برایت دردسرهایی درست کنند.به زودی شاهد بعضی تغییرات هیجان انگیز و مثبت در زندگی ات خواهی شد. به مسافرتی دعوت میشوی که خاطرات شیرینی برایت دربر دارد.اگر بیش از حد احساس استرس می کنی شاید به ایجاد تغییراتی در نوع زندگی و یا شیوه برخوردت با استرس نیازمندی. بهتر است بین وظایف کاری، مسئولیت ها و اوقات فراغتت تعادل برقرار کنی. پس از مدتی رکود اقتصادی دوباره اوضاع روبراه می شود و پول نسبتا خوبی بدست می آوری. به زودی مقداری پول از دست می دهی اما نگران کننده نیست.

 

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب