احضار سلبریتی ها به دادسرا / از یحیی گل‎محمدی تا باران کوثری !

برخی چهره های سینمایی و فوتبالی و سیاسی به دادسرا احضار شدند. یحیی گل محمدی ، باران کوثری ، الناز شاکردوست، میترا حجار ، هنگامه قاضیانی و ... در میان احضار شدگان هستند.

احضار سلبریتی ها به دادسرا / از یحیی گل‎محمدی تا باران کوثری !
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

 برخی چهره‎ها برای توضیح در خصوص انتشار مطالب غیر مستند یا توهین آمیز به دادسرا احضار شدند.

محمود صادقی، پروانه سلحشوری، یحیی گل‎محمدی از جمله افراد احضار شده هستند.

درپی برخی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی ، از سوی برخی چهره های سیاسی و همچنین تعدادی از سلبریتی ها این افراد امروز جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار شدند.

گفتنی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد، در مورد صحت ادعاهای تحریک‎آمیز مطرح شده در مورد اغتشاشات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز تا کنون هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده است و در نتیجه این افراد جهت توضیح در خصوص مطالبی که منتشر کرده اند  به دادسرا احضار شده‎اند.

چهره های سینمایی احضار شده به دادسرا

در همین رابطه همچنین طی یک هفته گذشته نیز پنج نفر از چهره‎ها سینمایی جهت پاسخگویی در مورد انتشار مطالب غیرمستند و تحریک‎آمیز به دادسرا احضار شدند؛ الناز شاکردوست، میترا حجار، باران کوثری، سیما تیرانداز، هنگامه قاضیانی این افراد هستند.

سه فرد دیگر نیز باید طی روزهای اتی به مقام قضایی در مورد مطالب غیر واقعی مطرح شده پاسخگو‌ باشند.

این گزارش حاکی است؛ «عباسی» رییس اندیشکده یقین که اتهاماتی را به فوتبالیست‎ها وارد کرده بود نیز برای پاسخگویی به مقام قضایی، به دادستانی احضار شده است.

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب