اولین عکس از سنگ مزار مهسا امینی / در چهلم این دختر چه گذشت؟!

استاندار کردستان درباره شایعات منتشر شده در چهلم مهسا امینی و برخی درگیری‌ها در این شهر توضیحاتی ارائه کرد.

اولین عکس از سنگ مزار مهسا امینی / در چهلم این دختر چه گذشت؟!
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

قابل ذکر است: تصویری که در اسلاید منتشر شده برگرفته از وب سایت شفقنا می‌باشد.

شایعات عجیبی که از چهلم «مهسا» به گوش می‌رسد

اسماعیل زارعی کوشا:

* (در واکنش به انتشار اخباری در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر حضور چهره‌هایی چون علی دایی ، حامد لک و وریا غفوری در شهر سقز به منظور شرکت در مراسم چهلمین روز درگذشت مهسا امینی ): «سقز در حال حاضر از نظر امنیتی وضعیت پایداری دارد. مسأله‌ای نداریم. آقای دایی الان در تهران، در خانه‌اش است. هیچ کدام از سلبریتی‌ها، ورزشکاران، و هنرمندان الان در استان کردستان نیستند.»

* (درباره خبر برخورد با مردم مقابل هتل کرد شهر سقز): «اوضاع ایجاد شده در مقابل هتل کرد به دلیل اخبار خلاف واقعی‌ست که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. با این اخبار، عده‌ای تصور کردند که برخی چهره‌ها در این هتل هستند، در حالی که اصلا چنین چیزی واقعیت ندارد.»

* (در پاسخ به سوالی مبنی بر خبر ایجاد محدودیت برای رفت و آمد به شهر سقز به منظور شرکت در  مراسم مهسا امینی «مسأله بستن راه‌ها واقعیت ندارد. خانواده هم اعلام کردند که ما مراسم چهلم نداریم. وقتی خانواده اعلام می‌کند که مراسمی نداریم، پس چه کسی می‌خواهد مراسم برگزار کند؟ البته کسی جلوی مردم را نگرفته است. منعی هم برای برگزاری مراسم نداریم.»

* «با کسی که بخواهد امنیت را به هم بزند، برخورد خواهیم کرد. در غیر این صورت، مشکلی نخواهیم داشت.»

* استاندار کردستان همچنین اخبار مربوط به قطعی و کندی اینترنت در سقز را نیز رد کرد و گفت: «اصلا چنین چیزی نیست. نه اینترنتی محدود شده، نه راهی مسدود شده، نه جایی تجمعی برگزار شده، نه جایی آتش گرفته، ما تایید می‌کنیم که وضعیت در شهر آرام است.»

 

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب