جزئیات قتل شوهر به دست زن کرجی !

به دلیل بیماری و بیکاری همسرم دائماً درحال مشاجره بودیم و در روز حادثه بعد از اینکه از سرکار به خانه آمدم به دلیل فحاشی متوفی با یکدیگر درگیر شدیم که من او را هل دادم و به زمین افتاد و پس از اینکه از منزل خارج و با فرزندانم به خانه آمدیم متوجه مرگ او شدم.

پایگاه خبری تحلیلی تپش:

زن ۶۰ ساله هشتگردی با فاش کردن راز قتل همسر ۶۶ ساله خود روانه زندان شد.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: یکم اسفندماه سال ۱۴۰۰ خبر مرگ مشکوک یک مرد ۶۶ ساله به پلیس اعلام و بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به انجام تحقیقات اولیه و انتقال جسد به پزشکی قانونی برای دریافت علت تامه مرگ، افزود: پس از انتقال متوفی به پزشکی قانونی علت مرگ نامبرده وارد آمدن ضربه سخت به سرش اعلام شد و با توجه به اینکه نامبرده دارای بیماری بوده و سوابق تماس‌های وی با پلیس به دلیل ضرب و شتم از سوی خانواده موجود بود، ظن مأموران برای قتل رسیدن او از سوی همسر و دو فرزندش قوت گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: بلافاصله همسر متوفی به پلیس آگاهی ساوجبلاغ دعوت و با مشاهده مستندات غیرقابل انکار کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشود و اظهار کرد که به دلیل بیماری و بیکاری همسرم دائماً درحال مشاجره بودیم و در روز حادثه بعد از اینکه از سرکار به خانه آمدم به دلیل فحاشی متوفی با یکدیگر درگیر شدیم که من او را هل دادم و به زمین افتاد و پس از اینکه از منزل خارج و با فرزندانم به خانه آمدیم متوجه مرگ او شدم.

وی با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: فاصله بین یک انسان بی‌گناه و قاتل یک لحظه عصبانیت و از دست دادن کنترل اعصاب است؛ بنابراین با تمرین روش‌های غلبه بر عصبانیت می‌توان از وقوع حوادث تلخ این چنین پیشگیری کرد.

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب