فوری / این دو زن کرجی را می شناسید ؟ / آن ها با شگرد وارد خانه ها می شدند !

دو زن جوان که به بهانه دوستی با افراد وارد خانه‌های آنها شده و پس ازبیهوش کردن صاحبخانه اموالشان را سرقت می‌کردند از سوی پلیس استان البرز دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی تپش:

از چند هفته قبل شکایت‌های متعددی به پلیس البرز رسید مبنی بر اینکه 2 زن جوان با طرح دوستی و جلب اعتماد افراد وارد خانه آنها شده و در فرصتی مناسب با خوراندن شربت حاوی ماده بیهوشی اقدام به سرقت طلا، پول، تلفن همراه و اموال با ارزش صاحبخانه کرده‌اند. پس از این شکایت‌ها، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به شناسایی هویت سارقان  از سوی کارآگاهان در مدت زمانی کوتاه، گفت: بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی هر 2 متهم در عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به اعتراف متهمان به چند فقره سرقت با این شیوه در سطح استان‌های البرز و تهران تصریح کرد: به درخواست دادیار شعبه 15 دادسرای ناحیه 3 شهر کرج، تصاویر بدون پوشش این متهمان منتشر شود تا چنانچه افرادی که از سوی این دو زن مورد سرقت واقع شده‌اند برای پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی البرز واقع در کرج-میدان طالقانی-بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب