نجات معجزه آسای دختر 15 ساله تهرانی از مرگ + جزئیات

پدر و مادرم که از هم جدا شدند، من نزد مادرم رفتم. جدایی آنها، آسیب خیلی زیادی به من زد و دچار افسردگی شدید شدم. آنقدر حالم بد بود که تصمیم گرفتم به زندگی‌ام پایان دهم.

نجات معجزه آسای دختر 15 ساله تهرانی از مرگ + جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی تپش:

 دختر ۱۵ ساله که از جدایی پدر و مادرش دچار افسردگی شدید شده بود، دوبار دست به خودکشی زد، اما با کمک کادر درمان از مرگ نجات یافت.

چند روز قبل دختر نوجوانی هراسان با اورژانس تماس گرفت و از آن ها برای نجات جان دوستش کمک خواست. او گفت: دوستم شقایق ساعتی قبل به خانه مان آمد و به بهانه استراحت به اتاق خواب رفت. بعد از چند دقیقه به سراغش رفتم، اما بی هوش روی زمین افتاده بود. چندین بار صدایش کردم که ناگهان چشمم به چند ورقه قرصی افتاد که روی زمین افتاده بود.

خودکشی دختر تهرانی پس از طلاق

با تماس دختر نوجوان، امدادگران راهی محل شده و بدن نیمه جان دختر ۱۵ ساله را به بیمارستان رساندند. باتوجه به مشکوک بودن ماجرا، بلافاصله موضوع به بازپرس محمد وهابی اعلام شد. ساعتی بعد نیز با تلاش کادر درمان دختر نوجوان از مرگ نجات یافت.

در ادامه تحقیقات مشخص شد شقایق چندی قبل نیز دست به خودکشی دیگری زده بود. او در تحقیقات گفت: پدر و مادرم که از هم جدا شدند، من نزد مادرم رفتم. جدایی آنها، آسیب خیلی زیادی به من زد و دچار افسردگی شدید شدم. آنقدر حالم بد بود که تصمیم گرفتم به زندگی ام پایان دهم. به همین دلیل دو هفته قبل، با تهیه قرص تصمیم به خودکشی گرفتم. اما از شانس بدم، مادرم مرا به بیمارستان برد. با اینکه از مرگ برگشته بودم، اما نمی توانستم با این شرایط کنار بیایم و به همین دلیل تصمیم گرفتم که بار دیگر به زندگی ام پایان دهم. به بهانه دیدن دوستم به خانه اش رفتم و در فرصتی مناسب مقدار زیادی قرص خوردم تا این بار زندگی ام تمام شود.

باتوجه به وضعیت روحی دختر جوان و آسیب روحی شدید او، به دستور بازپرس جنایی در مرکز روانی بستری شد و تحت درمان قرار گرفت.

منبع: فرارو

وب گردی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب