سه هزار و ۴۵۲ نفر از اقشار آسیب پذیر تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار گرفتند

مدیرعامل بنیاد برکت از اجرای طرح «برکت مهدوی» خبر داد و گفت: ۳ هزار و ۴۵۲ نفر، شامل زنان سرپرست خانوار، ایتام، مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و خانواده‌های معرفی شده از سوی گروه‌های جهادی از پوشش بیمه‌ای درمان تکمیلی بهره‌مند شدند.

سه هزار و ۴۵۲ نفر از اقشار آسیب پذیر تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار گرفتند
به گزارش تپش 3:

روز دوشنبه  از بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) محمد ترکمانه عنوان کرد: بیمه برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام هر یک از این افراد را به مدت یک‌سال و تا سقف ۶۱۸ میلیون ریال تحت پوشش بیمه‌ای درمان تکمیلی قرار داده است.

مدیرعامل بنیاد برکت، با بیان اینکه طرح «برکت مهدوی» در ۱۸ استان در حال اجرا است، تاکید کرد: در طرح «برکت مهدوی» افراد بیمه شده از پوشش درمانی در مواردی همچون هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی‌درمانی، زایمان، نازایی و ناباروری، خدمات پاراکلینیکی از قبیل؛ آندوسکوپی، جراحی‌های سرپایی، شکستگی و دررفتگی، گچ‌گیری، تست‌های غربالگری، آزمایش‌های تشخیصی پزشکی، فیزیوتراپی، پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی، رادیوگرفی، آنژیوگرافی، سونوگرافی، ماموگرافی و انواع اسکن، ام‌آرآی، پزشکی‌هسته‌ای، ویزیت و دارو، گفتاردرمانی و غیره برخوردار هستند.

وی یادآور شد: حق بیمه سالانه پرداخت شده برای هر یک از افراد تحت پوشش طرح «برکت مهدوی» بیش از ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال است.

مدیرعامل بنیاد برکت با تاکید بر ادامه طرح «برکت مهدوی» گفت: این طرح در استان‌های بیشتری و در سطحی گسترده‌تر تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

وب گردی

نظر شما

آخرین مطالب